Tänavune Xplosion üllatab tiitlimatšiga

Xplosion.

FOTO: xplosion

9. mail toimub järjekordne Xplosion Fight Series. Järjekorras juba kuues ning sellega Eesti vanima tegutseva täisprofessionaalse võistlussarja tiitlit omav üritus üllatab Tondiraba Jäähallis lisaks kõrgetasemeliste K-1 ja MMA matšidega ka Baltimaade profipoksi tiitlimatšiga.

Xplosioni fightcard koondab oma lineup’is vaid Eesti võitlusspordi paremiku ning kõik matšid peetakse profireeglite järgi.  Õhtu tõmbenumbriteks on väga teravad K-1 stiilis matšid, kus omadest astuvad üles Xplosionil seni võitmatuks jäänud Maxim Vorovski ning Mirkko Moisari noorem vend Markko Moisar.

Revanši saamiseks kutsus eestlaste lemmiku Edvin-Erik Kibuse välja Suurbritannia meister ning kohaliku publiku südamed võitnud Luke Whelan. Vastased meie staaridele saabuvad juhtivatest Ida- ja Lääne-Euroopa klubidest nagu Mike’s Gym, Chinuk Gym, Golden Glory, Double KK Gym jne.

Profipoksi Balti tiitlimatšis kehakaalus kuni 72 kg astuvad üles Pavel Semjonov Eestist ja Dmitrijs Ovsjannikovs Lätist.  MMA-stiilis matšis saab näha kindlasti Eesti vaieldamatult parimat Alik Tseikot, kelle vastane kuulutatakse välja lähitulevikus.

Õhtule lisavad glamuuri prominentsed aukülalised ning silmipimestavat ilu pakuvad kaunid ringitüdrukud. Ei saa märkimata jätta ka üllatusi, esinejaid ning vaatemängulist lavashowd publikule, mille ühe osana saab näha Baltimaade parimaid tantsutüdrukuid TTÜ Tantsutüdrukutest.

Kogu üritus on jälgitav üle maailma pay-per-view otseülekandes.

Tagasi üles