Atletico ja Reali veerandfinaali avamängus väravaid ei löödud

Jalgpalli Meistrite liigas tehti teisipäeval algust veerandfinaalidega. Põnevusduellis läksid vastamisi kevadised finalistid Madridi Atletico ja Madridi Real, see mäng lõppes väravateta viigiga. Teises matšis kohtusid Torino Juventus ja AS Monaco ning Monaco võttis tänu Arturo Vidali penaltile 1:0 võidu.

Atletico - Real Madrid 0:0

Väravad:

Juventus - Monaco 1:0

Väravad: 57. Vidal pen.

Mängude käik:

Tänaõhtused mängud on alanud!

Vastamisi siis kaks Madridi suurklubi ehk Real ja Atletico ning teises paaris Juventus ja Monaco.

Algkoosseisud:

Real: Casillas, Varane, Ramos, Marcelo, Carvajal, Kroos, James Rodríguez, Bale, Modric, Ronaldo, Benzema.

Atletico: Oblak, Godín, Siqueira, Juanfran, Miranda, Mario Suarez, Koke, Griezmann, Arda Turan, Gabi, Mandžukic.

Atletico - Real

3. minut: Reali ja Atletico kohtumine on alanud oodatult tuliselt, kolmandal minutil on Bale´il suurepärane võimalus skoori teha, ent Atletico puurilukk Oblak on mees omal kohal

Teise kohtumise algkoosseisud samuti:

Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra, Vidal, Pirlo, Marchisio, Pereyra, Tevez, Morata.

Monaco: Subasic, Fabinho, Kurzawa, Abdennour, Carvalho, Raggi, Dirar, Joao Moutinho, Kondogbia, Ferreira-Carrasco, Martial.

9. minut: Ronaldo paneb samuti Oblaki proovile, ent Atletico väravavaht püüab ka Reali suurima staari löögi.

13. minut: Marcelo teeb Arda Turani vastu vea ning Atletico teenib heast kohast karistuslöögi. Midagi ohtlikku sellest siiski välja ei võluta.

22. minut: Ronaldol karistuslöök, ent see jääb pidama Atletico müüri. Madridi meeskondade mängijad on juba teinud ka üsna ohtralt vigu.Mandžukicil hea võimalus kontrast Ateltico juhtima viia, ent Varane jookseb temast lihtsalt kiiremini ja klaarib ohu.

Juventus - Monaco

23. minut: teises kohtumises seni samuti väravaid löödud ei ole.

30. minut: nurgalöök Atleticole, ent see ebaõnnestub ja Real läheb vasturünnakule. Bale lööb ülikaugelt väravale ja Oblak on raskustes, kuid siiski tõrjub. Real domineerib seda kohtumist seni ja Oblak on hea töö teinud.

34. minut: hea nurgalöök Atleticol, ent Mandžukic pole valmis, et pall temani võiks jõuda ja luhtab võimaluse.

37. minut: selles kohtumises üritab rohkem Juventus, ent kõik löögiüritused on seni jäänud Monaco väravavahi Subasici saagiks.

38. minut: Casillasel on samuti hetkeks käed tööd täis, sest Ramose vea tõttu saab Atletico hea võimaluse. Casillas tõrjub aga Griezmanni löögi. Minut hiljem saab Reali järgmine staar Oblaki valmisolekut katsetada, kui väravale lööb Modric. Pall lendab aga üle värava.

42. minut: Madrid annab turmtuld, kontrasse läinud Benzema otsib aga liigselt sööduga Ronaldot ja luhtab hea šansi.

45. minut: Juventus saab poolaja lõpus hea võimaluse, kui Vidal lööb peale, ent eksib. Avapoolaeg lõpeb seega 0:0.

46. minut: ka selles mängus kõlab kohtuniku poolajavile. Seis ikka 0:0.

Teine poolaeg on alanud!

49. minut: Arda Turan saab peaga päris hästi löögile, ent pall lendab väravast napilt mööda. Vahetusi kumbki meeskond pole teinud.

50. minut: Mandžukici nägu leiab Ramose küünarnuki ja veri on lahti. Seletamist on Mandžukicil kõvasti.

55. minut: Mandžukic ei taha kuidagi maha rahuneda ja saab lõpuks kollase kaardi.

57. minut: Värav! Penaltist avab tänase mänguõhtu skoori Juventuse mängumees Vidal! Olukord algas vanameister Pirlo tsenderdusest, mis ajas Monaco mängijad segadusse. Seejärel tõmbab Carvalho maha Morata.

64. minut: selles kohtumises keerleb mäng juba mõnda aega Mandžukici ümber. Mees leiab väljakul üles kõik kuumad kohad, ent teist kaarti talle veel näidatud pole.

69. minut: Reali mehed ei suuda kastist palli väravasse toimetada, kuigi proovida saavd mitmed.

75. minut: Real teeb esimese vahetuse, Benzema lahkub ja Isco tuleb  mängu. Kohe vahetab ka Atletico - Griezmann lahkub, Garcia tuleb väljakule.

80. minut: Ramos ja Raul Garcia saavad kollase. Hetk hiljem korraldab Turan Reali väljakupoolel suure segaduse, Casillas likvideerib siiski ohu.

82. minut: Atletico vahetab - Koke välja ja Torres sisse.

85. minut: Suarez saab kollase. Real vahetab veel - Arbeloa mängu ja Carvajal puhkama.

89. minut: Marcelo teeb Torrese vastu vea ja saab ka kollase ning peab järgmise mängu vahele jätma. Torres on loonud lühikese ajaga mitu head võimalust,e Casillas päästab Reali. Atleticol on järjest mitu head võimalust.

92. minut: kõlab kohtuniku vile ja mäng lõpeb skooriga 0:0!

Ka Juventuse ja Monaco mäng on läbi, Juventus võitis 1:0.

Kevadises finaalis jäi lisaaja järel mäletatavasti 4:1 peale Real, seejärel on meeskonnad aga kohtunud koguni kuuel korral ja Real ei ole neist matšidest võitnud ühtegi. Hispaania liigas on Atleticol kirjas 4:0 ja 2:1 võit. Karikasarjas võideti 2:0 ja viigistati Realiga 2:2, Superkarika finaalis viigistati esmalt 1:1 ja seejärel võitis Atletico 1:0.

Eeldatavad algkoosseisud:

Atlético: Oblak; Juanfran, Miranda, Godín, Gámez; Arda Turan, Tiago, Suárez, Koke; Griezmann, Mandžukić.

Kelle osalemine on kahtluse all: Raúl García (käevigastus).

Real: Casillas; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Kroos, Modrić, James; Bale, Benzema, Ronaldo.

Kelle osalemine on kahtluse all: Khedira (seljavigastus), Coentrão (põlvevigastus).

Juventuse ja Monaco vahelises duellis on mõlemal meeskonnal võimalik üle pikkade aastate jõuda Euroopa tugevaimas klubisarjas nelja parema sekka. Kui Juventus jõuaks võidu korral esimest korda pärast 2003. aastat poolfinaali, siis Monaco puhul oleks see esimene kord pärast 2004. aastat.

Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Pereyra, Marchisio, Vidal, Evra; Morata, Tévez.

Vigastatud: Pogba.

Kelle osalemine on kahtluse all: Pirlo (kannavigastus), Barzagli (lihasväsimus)

Monaco: Subašić; Fabinho, Carvalho, Abdennour, Kurzawa; Toulalan, Kondogbia; Dirar, Moutinho, Martial; Berbatov.

Kelle osalemine on kahtluse all: Traoré (jalavigastus), Toulalan (jalavigastus), Carvalho (jalavigastus).

Mõlemas seerias peetakse korduskohtumine järgmisel nädalal.