Rapla haaras veerandfinaalis Valga vastu eduseisu

Ats Kuldkepp
Rapla Tyco üks liidreid Rait Keerles.
Rapla Tyco üks liidreid Rait Keerles. Foto: Tairo Lutter

Rapla Tyco võitis Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaali kolmandas mängus koduväljakul Valgat 65:61 ja asus kolme võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima.

Rapla võitis poolaja 39:29, kuid neljanda veerandaja alguseks jõudis Valga maa-ala kaitse toel 50:47 ette. Siis haaras taas initsiatiivi Rapla ja horvaadist tsentri Domagoj Bubalo kaks järjestikust korvi viisid nad neli minutit enne lõppu 56:50 ette. Viimastel sekunditel tagasid Raplale võidu Rait Keerlese kaks vabaviset.

Võitjate resultatiivseim oli Bubalo 20 punktiga, Martin Paasoja lisas 14 ja Keerles 10 punkti. Valgale tõi Reinis Strupovics 18 punkti, võrdselt 11 punkti kogusid Kristo Saage ja Jurijs Aleksejevs.

Seeria nelja mäng peetakse laupäeval Valgas.