XplosionTV: Kibus saatis vastasele sõnumi!

Edvin-Erik Kibus.

FOTO: Marko Saarm/Sakala

9. mail Tondiraba jäähallis toimuval Xplosion Fight Series võitlusspordiüritusel üles astuv Edvin-Erik Kibus, kes võttis vastu oma vana rivaali ja maailmameistri Luke Whelani revanšikutse, saatis oma vastasele XplosionTV vahendusel sõnumi.

Järjekorras juba kuues ning sellega Eesti vanima tegutseva täisprofessionaalse võistlussarja tiitlit omav üritus üllatab Tondiraba Jäähallis lisaks kõrgetasemeliste K-1 ja MMA matšidega ka Baltimaade profipoksi tiitlimatšiga.

Õhtu tõmbenumbriteks on teravad K-1 stiilis matšid, kus Eesti sportlastest astuvad üles Xplosionil seni võitmatuks jäänud Maxim Vorovski ning Mirkko Moisari noorem vend Markko Moisar. Vastased meie staaridele saabuvad juhtivatest Ida- ja Lääne Euroopa klubidest nagu Mike’s Gym, Chinuk Gym, Golden Glory, Double KK Gym ning mujalt.

Profipoksi Balti tiitlimatšis kehakaalus kuni 72 kg astuvad üles Pavel Semjonov (Eestist) ja Dmitrijs Ovsjannikovs (Lätist).

MMA stiilis matšis saab näha kindlasti Eesti vaieldamatult parimat Alik Tseikot, kelle vastane kuulutatakse välja lähitulevikus.

Tagasi üles