Tarvas alistas poolfinaalseeria avamängus kahe lisaaja järel Rocki

Tartu Rocki ja Rakvere Tarva vaheline Eesti korvpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria sai võimsa alguse, kui võitja selgus alles kahe lisaaja järel. Lõpuks võttis Tarvas magusa 84:81 võidu.

Võitjate kasuks viskas Brandis Raley-Ross 41, Juris Umbraško 17 ja Julius Brooks 8 punkti. Lisaks võttis Raley-Ross 13 lauapalli.
Tartu Rocki ja Rakvere Tarva vaheline Eesti korvpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria sai võimsa alguse, kui võitja selgus alles kahe lisaaja järel. Lõpuks võttis Tarvas magusa 84:81 võidu. Võitjate kasuks viskas Brandis Raley-Ross 41, Juris Umbraško 17 ja Julius Brooks 8 punkti. Lisaks võttis Raley-Ross 13 lauapalli. Foto: Margus Ansu

Võitjate kasuks viskas Brandis Raley-Ross 41, Juris Umbraško 17 ja Julius Brooks 8 punkti. Lisaks võttis Raley-Ross 13 lauapalli. Kaotajate edukamad olid Janar Talts 18, Tanel Sokk 13 ja Joosep Toome 12 silmaga.

Seeria jätkub 29. aprillil Rakveres.

Mängu käik:

Rock - Tarvas

Tere õhtust korvpallisõbrad! Eesti korvpalli meistriliiga esimene poolfinaalkohtumine Tartu Ülikool/Rocki ja Rakvere Tarva vahel on algamas 15 minuti pärast.

Algviisikud: Rock: Tanel Sokk, Augustas Peciukevicius, Tanel Kurbas, Janar Talts, Joosep Toome. Tarvas: Jan Špan, Brandis Raley-Ross, Juris Umbraško, Reinar Hallik, David Haughton.

0:0

Mäng on alanud!

0:2

Kahe minuti järel avab skoori Tarva korvialune jõud David Haughton.

7:6

Joosep Toome viib korvi alt Rocki juhtima.

12:8

Vahetusest sekkunud Karolis Petrukonis suurendab Rocki edu. Esimese veerandi lõpuni 3.30.

14:10

Tarva üks liidreid Reinar Hallik teeb juba oma kolmanda vea.

17:12

Julius Brooks teeb Marek Doroninile ebasportliku vea ja Rocki mängijad käivad aina vabaviskejoonel. Tartlaste kurvastuseks on sealt viimastel minutitel tabatud vaid 8-st 3. Veerandi lõpuni 45 sekundit.

18:14

Umbraško pealtpanek lõpetab esimese veerandaja. Rocki resultatiivseim on Talts 6 punktiga, Tarvale on Raley-Ross ja Brooks toonud 4 punkti.

25:16

Valmo Kriisa tabab kaks vabaviset ja lisab siis oma tänase esimese kolmese.

29:16

Nelja veaga väljakul oleval Reinar Hallikul ei õnnestu ka rünnakul miski (visked 6-st 0) ja Rock suurendab aegamisi edu. Poolajani 6.51.

31:22

Haughtoni järjestikused 4 punkti toovad Tarva lähemale.

34:27

Rockil ei õnnestu rünnakul enam miski, Tarval pisut rohkem. Raley-Rossi arvele on kogunenud 10 punkti. Poolajani alla kolme minuti.

38:27

Talts viib Rocki taas turvalisemalt ette.

38:32

Rock võidab esimese poolaja 38:32. Tartlaste resultatiivseimana viskas Talts 9, Tarvale Raley-Ross 13 punkti.

38:32

Teine poolaeg on alanud!

38:37

Brandis Raley-Ross surub palli üle Joosep Toome korvi ja Tarvas on vägagi mängus sees.

38:39

Ja kohe viib Juris Umbraško Tarva juhtima!

41:44

Raley-Ross tabab ka kukkumise pealt kolmese ja Tarva liidril on koos juba 21 punkti. Kolmandat veerandaeg mängida 4.46.

41:47

Tarvas on hoos - Umbraško paneb kolmese sisse.

45:51

Kolmanda veerandaja lõpuni on 1.49 ja Rock ei leia Tarva kaitse vastu rohtu. Viimase 14 minutiga on vistaud täpselt 14 punkti.

47:53

Kolmas veerandaeg läbi. Kaotusseisus oleva Rocki resultatiivseim on Talts 13 punktiga, Raley-Rossil on Tarva poolelt koos 23 punktiga.