Barcelona staarid vedasid meeskonna kindla võiduni

Neymar (vasakul) ja Lionel Messi.
Neymar (vasakul) ja Lionel Messi. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas teenis täna järjekordse võidu liiga liider FC Barcelona.

Barca sai koduväljakul peetud kohtumist Getafe vastu juhtima üheksandal mänguminutil, kui penalti realiseeris Lionel Messi. Matši 25. minutil sahistas Getafe võrku Barcelona ründetrio teine liige Luis Suarez ning vaid kolm minutit hiljem sai jala valgeks trio kolmas mees Neymar. 30. minutil tõi tabloole seisu 4:0 Xavi, 40. minutil lõi oma teise värava Suarez.

Barcelona ei jäänud kuivale ka teisel poolajal ning kohe 47. minutil skooris taas Messi, seisuga 6:0 kohtumine lõppeski.

Liigat juhib Barcelona hetkel 84 punktiga, ühe mängu vähem pidanud Madridi Realil on kirjas 79 silma.