Video: Venemaa jalgpalliäss tegi sportautoga hirmuäratava avarii

Andrei Ještšenko (paremal).

FOTO: SCANPIX

Venemaa jalgpallikoondise vasakkaitsja Andrei Ještšenko sattus 20. aprilli hommikul raskesse autoavariisse, kuid pääses sellest suuremate vigastusteta. Tema Nissan GT-R purunes õnnetuses aga täielikult. Nüüd on õnnetusest avalikkuse ette jõudnud ka hirmuäratav video.

Ještšenko lausus portaalile Sovsport.ru vaid nii palju, et õnnetus leidis aset, kui ta oli teel spordisaali treeningule, kuid ei soovinud avarii asjaoludest täpsemalt rääkida. Jalgpalluri vigastused piirdusid lõhkise huulega. Autovraki uurimisel selgus, et Ještšenko sportauto spidomeeter oli kinni kiilinud kiiruse 170 km/h juures, teatas LifeNews.

14 korda Venemaa koondist esindanud ning ka mullusuvisel MMil Venemaa koondisesse mahtunud 31-aastane vasakkaitsja mängib praegu Krasnodari Kubani eest, olles seal laenul Mahhatškala Anžist. Varem on ta esindanud ka näiteks Kiievi Dinamo, Himki, Moskva Lokomotiivi ja Nižni Novgorodi Volga värve. MMil Brasiilias tegi ta kaasa Venemaa koondise avamängus Lõuna-Koreaga, kuid jäi ülejäänud kahes alagrupikohtumises pingile.

Tagasi üles