Arsenal teenis vajaliku võidu

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste tänases ainsas kohtumises tundis võidurõõmu Londoni Arsenal, kes alistas võõral väljakul 3:1 Hull City.

Arsenal asus kohtumist juhtima 28. minutil, kui väravani jõudis Alexis Sanchez. 33. minutil suurendas nende eduseisu Aaron Ramsey ja esimese poolaja esimesel lisaminutil jõudis taas väravani Sanchez. 56. minutul sai Hull City poolel värava kirja Stephen Quinn.

Turniiritabelis on Arsenal 70 punktiga kolmas, teisel positsioonil oleval Manchester City’l on samuti 70 silma, kuid Manchesteri tiimil on üks mäng rohkem peetud. Endale juba tiitli taganud Londoni Chelseal on koos 83 silma. Vaata tabeliseisu.