Pildid: Messi poolt ülemängitud Bayerni kaitsja sattus internetis naerualuseks

Lionel Messi (vasakul) mängib üle Jerome Boatengi.
Lionel Messi (vasakul) mängib üle Jerome Boatengi. Foto: SCANPIX

Eilses jalgpalli Meistrite liiga poolfinaalseeria avalahingus kerkis kangelaseks Lionel Messi, kes lõi Müncheni Bayerni võrku kaks väravat. Omamoodi antikangelaseks kerkis Barca 3:0 võidumängus aga Müncheni meeskonna kaitsja Jerome Boateng, kelle rumalast kukkumisest Messi esimene värav sündiski.

Bayern suutis eile Barcelona koduväljakul hoida oma värava puhtana 76 minutit, kuid seejärel avas Messi mänguskoori. Vaid kolm minutit hiljem mängis Messi üle õnnetult kukkunud Boatengi ja tablool oli seis 2:0.

Kui Argentina koondise ründeäss sai pärast mängu kiita nii mõlema meeskonna treenerilt kui ka jalgpallifännidelt, siis Boateng on vastupidiselt muutunud paljude naljahammaste huviobjektiks ning nii on internetis juba avaldatud rohkelt naljapilte tema kukkumise ja sassiläinud jalgade kohta.