Kangur ja Varese lõpetasid hooaja kaotuse ning 11. kohaga

Kristjan Kangur (paremal)
Kristjan Kangur (paremal) Foto: SCANPIX

Eesti korvpallikoondise ääremängija Kristjan Kangur ja Varese Openjobmetis lõpetasid tänavuse hooaja Itaalia kõrgliigas kaotusega, kui 30 voorus jäädi koduväljakul 66:73 alla Avellino Sidigasile, vahendab ERR Sport.

Kangur viskas 29 minutiga 4 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/3, vabavisked 1/2), hankis 3 lauapalli, jagas 3 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas kaks korda palli ja tegi kolm viga. Varese kogus 30 mänguga 12 võitu ja 18 kaotust ning lõpetas 16 meeskonna hulgas hooaja 11. kohaga.

Põhiturniiri võitis 26 võitu ja 4 kaotust kogunud Milano Emporio Armani, kes viimases kohtumises sai 78:77 jagu Pistoia Giorgio Tesi Groupist. Frank Elegar mängis 15 minutit ning kogus 6 punkti ja hankis 2 lauapalli.