T, 31.01.2023

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Korvpalli Eesti meistrivõistluste pronksiseeria otsustavas mängus võitis Rapla 87:64 Rakvere Tarvast ning võitis klubi ajaloo esimese medali.

-

Kohtumise alguseni on jäänud kümme minutit

-

Tarva algviisik: David Haughton, Juris Umbrasko, Brandis Raley-Ross, Jan Span, Reinar Hallik

Rapla algviisik: Rait-Riivo Laane, Janar Soo, Ernestas Ezerskis, CJ Barksdale, Domagoj Bubalo

RAPLA VÕIDAB EESTI MEISTRIVÕISTLUSTELT PRONKSI

Enne mängu: Rakvere võitis kodusaalis peetud esimese mängu 70:64, kuigi kolmandal veerandajal juhtis Rapla veel 8 punktiga.

Teises, Raplas peetud kohtumises suutis kodumeeskond kogu mängu dikteerida ja võitis 76:61. Kolmandal veerandajal sai reielihasele viga Tarva tagamees Mario Paiste, kes täna platsile tulla ei saa.