Kalju kaotus tegi tabeli põnevaks

Sergei Terehhov.
Sergei Terehhov. Foto: Tairo Lutter

JALGPALL. Eesti meistriliigas on ootamatult raugenud Nõmme Kalju hoog – ehkki hooaega alustati üheksa järjestikuse võiduga ning karikasarjas alistati eelmise nädala keskel Flora ja jõuti finaali, on kaks viimast liigamängu kaotatud.

Pärast nädalatagust 0:2 allajäämist Narva Transile tuli Kaljul sedapuhku tunnistada ka Infoneti 1:0 paremust. Kohtumise ainsa värava lõi 77. minutil Nikolai Mašitševi karistuslöögi osavalt Kalju võrku suunanud keskkaitsja Andrei Kalimullin. Tiitlikaitsja Tallinna Levadia jäi küll Taavi Rähni eemaldamise tõttu 20. minutil Pärnu Linnameeskonna vastu vähemusse, ent teisel poolajal tõid Ingemar Teeveri ja Artsem Rahmanau tabamused tiitlikaitsjale siiski 3:0 võidu.