ManU ja Arsenali viik aitas viimase medalile lähemale

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel tegid täna 1:1 viigi tabeli tippu kuuluvad Manchester United ja Londoni Arsenal.

Koduväljakul mänginud ManU asus kohtumist 30. minutil Ander Herrera tabamusest juhtima, kuid viigipunkti tõi külalistele Tyler Blacketti 82. minuti omavärav.

Arsenalil on nüüd hooaja lõpuni jäänud pidada veel kaks liigamängu ning parasjagu hoitakse 71 silmaga kolmandat kohta. Manu on 69 punktiga neljas, kuid neil on pidada vaid üks matš.

Täna 4:2 Swansea City alistanud Manchester City on 76 punktiga teine. Endale meistritiitli juba kindlustanud Londoni Chelseal on koos 84 silma.

Kui kogu esinelik pääseb tulevaks hooajaks Meistrite liigasse, siis neljandaks jäänud tiim peab mänge alustama play-off’is. Esikolmik pääseb otse alagrupiturniirile.