Hääletuse lõpuni on jäänud

Olümpiapileti jaht käib täistuuridel

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Eesti neljasüst koosseisus Kaspar Sula, Kaarel Alupere, Kristjan Oras ja Tarmo Tootsi.

FOTO: Eesti Aerutamisföderatsioon

Augustis Milanos toimuvatel aerutamise maailmameistrivõistlustel kohta esikümnes ehk seeläbi Rio de Janeiro olümpiamängude piletit jahtiv Eesti neljasüst tegi nädalavahetusel viimase rahvusvahelise võistluse enne aasta kõige tähtsamat starti, kui Kopenhaageni MK-etapil saavutati hinnatav kuues koht.

Eesti neljasüst koosseisus Kaspar Sula, Kristjan Oras, Kaarel Alupere ja Tarmo Tootsi on nüüdseks osalenud kolmel rahvusvahelisel võistlusel ja tulemused on läinud aina ülesmäge. Esmalt saadi EMil 13. koht, üle-eelmisel nädalal Duisburgis peetud MK-etapil oldi üheteistkümnendad ja nüüd kuuendad. Kui nende kolme võistlusega oli vaja jõuda selgusele, kas ka MMile tasub neljasega minna, siis praeguseks on selge, et panus pannakse just sellele kooslusele.

«Tegelikult juba Duisburgi MK-etapp näitas, et oleme õigel teel. Kopenhaagenis saavutatud kuues koht kinnitas, et just neljasega läheme olümpiakohta püüdma,» oli koondise peatreener Peeter Becker esitusega rahul. «Kuues koht ei olnud üllatus, kuna osalejate koosseis ei olnud päris sama nagu eelmisel MK-etapil. Siiski suutsime edestada kõiki neid meeskondi, keda tahtsime võita. Meist ettepoole jäid ainult väga tugevad võistkonnad.»

Tagasi üles