Kuni 16-aastaste vutikoondis kaotas Iirimaal

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Eesti kuni 16-aastaste vutikoondis pidas Iirimaa eakaaslastega võõrsil kaks sõpruskohtumist ja asus mõlemas mängus juhtima, kuid kaotas.

Kolmapäeval andis Bogdan Vaštšuki tabamus eestlastele poolajaks edu ning Kevin Kauberil õnnestus teise poolaja keskel seisuks 2:2 teha, kuid lõpuks tuli ikkagi vastu võtta 2:3 kaotus, vahendab Soccernet.ee.

Reedel lõi varajase värava Kaspar Paur ning teise poolaja alguses jättis German Šlein kasutamata võimaluse penaltist edu suurendada. Pärast iirlaste viigiväravat jäi Eesti Marten Saarlase teise kollase kaardi järel väljakule kümnekesi ning lõpuks tuli vastu võtta 1:3 kaotus.