Vassiljevi koduklubi langes kolmandaks

Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Lendava Nafta

Konstantin Vassiljevi koduklubi Lendava Nafta kaotas Sloveenia kõrgliigas teist korda järjest tabeli tagumises pooles olevale klubile ning langes ise kolmandale kohale.

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja tegi tavapäraselt kaasa 90 minutit, kui Nafta jäi koduväljakul 2:3 alla Ljubljana Olimpijale, vahendab Soccernet.ee.

Poolajale läks Nafta küll eduseisus, kuid teisel kolmveerandtunnil pöörasid külalised skoori ümber.

Teine järjestikune kaotus kukutas Nafta liigatabelis kolmandaks ning liidrist NK Mariborist jäädakse nüüd ühe enampeetud mängu juures juba viie punkti kaugusele.