Vassiljevi kerge vigastus ja küsimärgid keskkaitses

Konstantin Vassiljev (vasakul) vestlemas koondise arsti Kaspar Rõivassepaga.

FOTO: Mihkel Maripuu

Eile kogunes Eesti jalgpallikoondis, et pidada teisipäeval maavõistlusmäng Soomega ning pühapäeval juba tähtis EM-valikmäng San Marinoga. Kõige olulisemaks küsimuseks kerkis eile keskväljamehe Konstantin Vassiljevi tervis, kuna Poola liiga viimasest kohtumisest jäi mees kõrvale. Mängumehe sõnul vaatas ta Gliwice Piasti viimast kohtumist kõrvalt pinges puusalihase tõttu.

Tellijale Tellijale

«Lihas on natuke pinges, seda on vaja lõdvestada. Viimased kolm päeva ma trenni ei teinud, nüüd hakkame seda lihast testima. Homme (täna) otsustame, mis saab Soome mänguga, aga ma arvan, et San Marino mänguks olen täiesti valmis,» sõnas Vassiljev, kes eilses trennis harjutas ülejäänud koondisest eraldi ja tegi harjutusi eraldi programmi alusel.

Poola kõrgliigas hooaja lõpuks 12. kohaga lõpetanud Piastiga sai Vassiljevil ka leping läbi, kuid mängumehe sõnul on võimalik ka seal jätkamine. «Natuke rääkimise (klubiga). Otsustasime, et kontsentreerun koondise mägudele ja siis otsustame,» märkis Vassiljev. «Seal jätkamine ei oleks halb variant.»

Tagasi üles