Fotod: Argentina teenis Messi juubelimängus võidu

Lõuna-Ameerika jalgpallimeistrivõistlustel ehk Copa Americal teenis B-alagrupi viimases voorus 1:0 võidu turniiri favoriit Argentina, kes alistas Jamaika.

Kohtumise ainsa värava lõi matši 11. minutil Napoli klubi ründestaar Gonzalo Higuain. Argentiinlaste võidumängus jooksis sajandat korda rahvuskoondise särgis väljakule nende kapten Lionel Messi.

Varasemalt on Argentina koondises 100 kohtumist täis saanud Javier Zanetti (145), Roberto Ayala (115), Javier Mascherano (114) ja Diego Simeona (106).

B-alagrupi teises eilses kohtumises viigistasid Uruguay ja Paraguay 1:1. Uruguay asus 29. minutil tänu kaitsja Jose Maria Gimeneze tabamusest juhtima, kuid 44. minutil viigistas Lucas Barrios kohtumise seisu.

B-alagrupi võitis lõpuks 7 punktiga Argentina, Paraguay sai 5 silmaga teise, Uruguay 4ga kolmanda ja Jamaika jäi punktita neljandaks. Edasi veerandfinaali pääsesid alagrupi kolm esimest.

Praeguseks on teada ka üks veeranfinaalpaar, kui 24. juunil lähevad vastamisi Tšiili ja Uruguay.