N, 8.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Õed Umbid jäid 470 EM-l siiski hõbefliiti

Kaarel Täll
, spordireporter
Facebook Twitter
Comments
Õed Marjaliisa ja Elise Umb.
Õed Marjaliisa ja Elise Umb. Foto: Riina Ramst

Taanis Aarhusis lõppesid täna kvalifikatsioonisõidud olümpiaklassi 470 Euroopa meistrivõistlustel. Kahe kvalifikatsioonipäeva kokkuvõttes on Marjaliisa ja Elise Umb 25. kohal ja jätkanuks esialgselt võistluspaigast saabunud info kohaselt homsest alates purjetamist kuldfliidis. Regati võistlusjuht tõlgendas hiljem reegleid erinevalt ja jagas fliidid 24. kohani kuldfliiti ja alates 25. kohast hõbefliiti.

Aarhus on kahel esimesel regatipäeval rõõmustanud purjetajaid päikeselise ilma ja 5-7 m/s puhuva tuulega. Purjetamise jaoks supertingimustes ära peetud viies sõidus on Marjaliisa ja Elise Umb (PSS Maru) saanud kirja 10., 16., 15., 7. ja 10. tulemuse ning jätkavad võistlemist hõbefliidis. Juhtimas on iisraellannad Gil Cohen ja Danielle Maman.

Tiitlivõistlused kestavad laupäevani, mil ühtlasi toimuvad ka medalisõidud avaseeria tulemuste alusel selgunud kümnele parimale.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles