Vassiljevi eurohooaeg algas napi võiduga

Konstantin Vassiljev (vasakul).
Konstantin Vassiljev (vasakul). Foto: NESTA Sport Group/Facebook

Jalgpalli Euroopa liigas võitis Konstantin Vassiljevi koduklubi Bialystoki Jagiellonia esimese ringi avamängus võõral väljakul 1:0 Kruoja meeskonda.

Poola meeskonna võiduvärava lõi Karol Swiderski kohtumise viimasel minutil. Kaheksa minutit enne mängu lõppu teenis Jagiellonia mängumees Rafal Grzyb punase kaardi. Vassiljev kuulus meeskonna algkoosseisu ning vahetati puhkama 64. minutil.

Sergei Zenjovi koduklubi Qabala kaotas võõrsil Tbilisi Dinamole 1:2 ning Mihkel Aksalu tööandja Seinäjoki jäi kodus 0:1 alla Hafnarfjordurile. Mõlemad eestlased kuulusid algkooseisu. Igor Morozov jälgis pingilt, kuidas Debrecen võitis 3:0 Sutjeskat.