Metsa koduklubi teenis kindla kaotuse

Karol Mets.
Karol Mets. Foto: Erakogu

Eesti jalgpallur Karol Mets ja tema koduklubi Stavangeri Viking said Norra kõrgliiga 15. voorus 1:4 kaotuse Strömsgodsetilt.

Enne mängu tabelis kolmandat kohta hoidnud Viking alustas hästi, asudes võõrsil juba neljandal minutil kohtumist 1:0 juhtima. Ent Strömgodset ei murdunud ja 7000 pealtvaataja ees tehti asjadesse kiire korrektuur - veerandtunni peal juhtisid juba võõrustajad, vahendas Soccernet.ee.

Vahetult enne poolaega jäi 2:1 juhtinud Strömgodset vähemusse, aga ei poolkaitses 90 minutit mänginud Mets ega kaaslased suutnud vahet sellest hoolimata tasa teha. 60. ja 78. minuti väravad Strömgodsetile muutsid lõppskoori hoopis Vikingu fännidele üpris ebameeldivaks lugemiseks.