Tabeli punane latern Pärnu kaotas paduvihmas Narva Transile

Pärnu linnameeskond.
Pärnu linnameeskond. Foto: Ants Liigus

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste tänases ainsas mängus kaotas Pärnu Linnameeskond kodus 0:1 Narva Transile. Vihmases ilmas peetud kohtumise ainsa värava lõi 42. minutil Transi kaitsja Tanel Tamberg.

Trans jätkab liigatabelis 22 punktiga kuuendal kohal, Pärnu on 18 voorust kogunud üheksa punkti ja on viimasel ehk kümnendal kohal. Eelviimasel kohal olevast Paidest lahutab Pärnut kaks punkti, kuid Paidel on veel varuks esmaspäevane mäng Sillamäe Kaleviga.

Pärnu särgis tegi täna debüüdi värskelt meeskonnaga liitunud poolkaitsja Martin Vunk. Karjääri jooksul 67 korda Eesti koondist esindanud 30-aastane Vunk sekkus mängu vahetusest 60. minutil.