Fotod: Steven Gerrardi debüüt USAs lõppes võiduga

Inglismaalt Liverpoolist suvel USAsse liikunud Steven Gerrard pidas oma uue koduklubi Los Angeles Galaxy eest esimese kohtumise, kui sõprusmängus alistati 2:1 Mehhiko klubi Club America.

Gerrard mängis Galaxy eest esimese poolaja, siis võttis peatreener Bruce Arena ta pingile. 35-aastasel poolkaitsjal avanes üks väravavõimalus, ent tema löögi tõrjus väravavaht. Galaxy väravad lõid Juninho pika söödu realiseerinud Robbie Keane ja kümme minutit enne mängu lõppu palli postipõrkest väravasse saatnud Alan Gordon.

Esimese liigamängu peab Gerrard Galaxy särgis järgmisel reedel, kui vastaseks on San Jose Earthquakes.