Eesti U-17 koondis alustas EM-valikturniiri kaotusega

Jalgpall
Jalgpall Foto: SCANPIX

Eesti U-17 jalgpallikoondis alustas kodust Euroopa meistrivõistluste valikturniiri 0:5 allajäämisega Saksamaale.

Kadrioru staadionil toimunud kohtumises asus Saksamaa Mirco Borni väravast juhtima 4. minutil, Fabian Schnellhardt lõi 40. minutil seisuks 2:0. Teisel poolajal lisas Schnellhardt veel ühe ning Levent Aycicek kaks väravat.

«74. minutil oli seis 0:5, mis teeb suure kaotuse eriti valusaks, nelja minutiga löödi kolm väravat,» sõnas peatreener Frank Bernhardt. «Järgmistes mängudes peame mängima nagu täna esimesel poolajal. Kindlasti tahame punkte korjata.»

Teises avapäeva kohtumises sai Austria Kuusalu staadionil 3:0 jagu Bosnia ja Hertsegoviinast.

EM-valikturniir jätkub pühapäeval, 17. oktoobril. Siis kohtuvad Kuusalus kell 13.00 Austria – Saksamaa ning 16.00 Kadriorus Eesti – Bosnia ja Hertsegoviina.