Fetissovist Litmanenini: jäähokišõu Hoki Aitab piletid jõudsid müügile

Hoki Aitab.

FOTO: Hoki Aitab

Laupäeval, 22. augustil kell 15.00 Tondiraba jäähallis toimuva suure jäähokišõu Hoki Aitab piletid on alates tänasest müügil kõikides Piletimaailma müügipunktides üle Eesti ning samuti internetis Piletimaailma portaalis.

Pileti hind on 5 eurot, kuni kuueaastased lapsed pääsevad üritusele tasuta. Sooduspiletit ei ole.

Jäähokišõu Hoki Aitab naelaks on heategevuslik hokimäng, kus kohtuvad Tondiraba All Stars ja legendaarne Soome jäähoki šõumeeskond Pietarinkatun Oilers.

Jääle tulevad Vjatšeslav Fetissov, Esa Tikkanen, Jari Litmanen, Leo Komarov, Robert Rooba, Siim Liivik, Pearu Paulus, Emil Rutiku, Allar Levandi ja mitmed teised kuulsused erinevatest riikidest.

«Soovitan kõikidel hokisõpradel piletid varakult ära osta, et mängupäeval kiirelt ja mugavalt jäähalli pääseda ning vältida järjekorras seismist. Kuna jääle tulevad mitmed kuulsused eesotsas Vjatšeslav Fetissovi ja Esa Tikkaneniga ning mängu piletitulu läheb heategevuseks, siis valitseb jäähokišõu Hoki Aitab vastu väga elav huvi. Loodan väga, et mängu tuleb vaatama täismaja,» ütles Eesti Jäähokiliidu president Rauno Parras.

Ürituse piletitulu kasutatakse heategevuseks. Hokišõu korraldajad Eesti Jäähokiliit ja Pietarninkatun Oilers annetavad 75 protsenti piletitulust Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule ning seda kasutatakse tugikeskuse teenuste rahastamiseks ning Tallinna Lastehaigla onkohematoloogiaosakonna jälgimismonitori ostmiseks. 25 protsenti piletitulust suunatakse Eesti Jäähokiliidu kaudu Eesti noorte jäähoki arengusse korraldamaks jäähokilaagreid eri Eesti linnades.

Tondiraba All Stars meeskonna pärjatuima liikmena tuleb jääle Venemaa jäähokilegend Vjatšeslav Fetissov, kes võitis oma kuulsusrikka karjääri jooksul Nõukogude Liidu koondises kaks olümpiakulda ja seitse maailmameistritiitlit ning samuti kaks Stanley karikat Detroit Red Wingsi särgis. 57-aastane Fetissov on üks 26st jäähoki Triple Gold Clubi liikmest.

Samuti mängivad Tondiraba All Stars meeskonnas NHLi klubi Toronto Maple Leafs koosseisu kuuluv Narvas sündinud ründaja Leo Komarov, kelle auhinnakappi kaunistavad 2011. aasta MM-tiitel Soome koondisega ning 2012. aasta KHLi Gagarini karika võit Moskva Dinamo särgis, Eesti kuulsaimad hokimehed Robert Rooba ja Siim Liivik, mõlemad Soome SM-Liiga klubist Espoo Blues, Eesti läbi aegade edukaim kahevõistleja Allar Levandi, tuntud muusikud Pearu Paulus ja Emil Rutiku ning teised kuulsused nii Eestist kui lähiriikidest.

Soome jäähoki šõumeeskonna Pietarinkadun Oilers lõid 1989. aastal endised kuulsad soome hokimängijad ja rock'i-bänd Leningrad Cowboys liikmed. Organisatsiooni eesmärk on korraldada heategevuslikke jäähokikohtumisi ja selle kaudu aidata abivajajaid. 25 aasta jooksul on Peitarinkatun Oilers heategevusse jaoks annetanud üle kahe miljoni euro.

Tallinnas tulevad Pietarinkatun Oilersi särkides jääle viiekordne Stanley karika võitja Esa Tikkanen, Soome kõigi aegade kuulsaim jalgpallur Jari Litmanen, Leningrad Cowboysi liikmed ning teised spordi- ja meelelahutuskuulsused.

Pileteid üritusele saab Piletimaailma internetiportaalist aadressil https://www.piletimaailm.com/performances/55891-heategevuslik-hokishow-hoki-aitab

Lisaks on Eesti Jäähokiliidu kaudu võimalik osta firmapakette, mis sisaldavad vähemalt 50 piletit hinnaga 10 eurot pilet. Firmapaketis sisaldub kaks pääset õhtusele järelpeole ja kontserdile.

Hokišõu Hoki Aitab koduleht asub aadressil www.hokiaitab.ee

Tagasi üles
Back