Lepp sai Norra klubi eest lõpuks platsile

Sten-Erik Lepp.
Sten-Erik Lepp. Foto: Stord Handball

Pärast pikalt väldanud üleminekut sai Sten-Erik Lepp lõpuks Norra käsipalliklubi Stordi eest väljakule. Stord kaotas koduväljakul ainsana täiseduga jätkavale Drammenile 26:35 (9:19).

20. minutil vahetusest sekkunud ja teisel poolajal käe valgeks saanud Eesti koondislane tabas kuuest viskest neli.

«Ülemäära ei saa küll rõõmustada, sest meeskond kaotas, ent pärast seda kohutavat asjade venimisperioodi oli hea jälle mängida,» lausus teisel poolajal valutava vasaku käe randme tõttu ainult rünnakul tegutsenud Lepp.

Viiest mängust 1 võitnud ja 4 kaotanud Stord hoiab tabelis 12. meeskonna seas 9. kohta.