Klavan põhjustas penalti, Augsburg kaotas Bundesliga avavoorus

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel pidas Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg Bundesligas hooaja avamängu, kui koduväljakul jäädi 0:1 alla Berliini Herthale.

Kohtumise ainus värav sündis matši 48. minutil, kui penalti realiseeris endine Londoni Chelsea mängumees Salomon Kalou. Eelnevas olukorras oli trahvikastis Kalou vastu vea teinud just Klavan. Eestlane tegi kaasa terve kohtumise.

Mõlemad meeskonnad lõpetasid tänase kohtumise kümnekesi, kuna Augsburgi poolel saadeti esimese poolaja teisel üleminutil väljakult ära ründaja Raul Bobadilla ning Hertha poolel nägi 66. minutil teist kollast kaarti Roy Beerens.

Bundesliga teises voorus kohtub Augsburg järgmise nädala laupäeval võõrsil Frankfurti Eintrachtiga.