Dortmundi Borussia jätkab Bundesligas võimsalt

Matthias Ginter (esiplaanil) väravat tähistamas.
Matthias Ginter (esiplaanil) väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel on tänavust hooaega suurepäraselt alustanud Dortmundi Borussia. Avavoorus 4:0 võidu kirja saanud Dortmund teenis 4:0 võidu ka teises voorus, kui võõrsil mängiti üle Ingolstadt.

Dortmund asus kohtumist 55. minutil juhtima, kui väravani jõudis Matthias Ginter. 60. minutil realiseeris Marco Reus penalti, 84. minutil oli täpne Shinji Kagawa ja lõppskoori vormistas esimesel lisaminutil Pierre-Emerick Aubameyang.

Kahe vooru järel jätkavad Bundesligas lisaks Dortmundile täiseduga veel Müncheni Bayern ja Leverkuseni Bayer. Ragnar Klavani tööandja FC Augsburg on ühe silmaga 13.