Ära maga olümpiat maha!
Vaata Olümpiastuudiot Kanal 2 eetris E-R kell 20.00, L-P kell 19.30

Läti peatreener otsutavast mängust Eestiga: tean, et Läti alistamine on eestlastele eriline, nüüd on teil selleks võimalus

Ainars Bagatskis (vasakul) ja Rolands Freimanis.

FOTO: Scanpix

Läti korvpallikoondise peatreener Ainars Bagatskis ütles pärast EMil Ukrainalt saadud kaotust, et homseks võtmekohtumiseks Eestiga valmistuvad nad nagu igaks mänguks ja et Eesti suurimaks trumbiks peab ta Tiit Sokku. Homsest kohtumisest sõltub Eesti alagrupist edasipääs, kui Läti suudetakse alistada, on Eesti edasi.

«Oleme turniiri esimestes mängudes saadud hea emotsiooni justkui kaotanud. Ukraina kaitse võimaldas meil väljast visata, aga samal ajal unustasime ise oma pikad mehed ära ja kaitses hakkasime improviseerima, kahjuks ka mängu otsustavatel hetkedel,» kommenteeris peatreener 74:75 kaotust.

Homse mängu kohta Eestiga sõnas Bagatskis, et selleks valmistutakse nagu igaks teiseks kohtumiseks. «See on edasipääsu osas võtmemäng, kuid püüame seda võtta nagu iga mängu ja valmistume selleks nagu ikka. Eestil on tark treener ja tean, et Läti alistamine on teile eriliselt tähtis, nüüd on teil see võimalus.»

Küsimusele, kas on mõni Eesti mängija, kellele homme eriliselt tähelepanu pöörata, vastas Bagatskis: «Tiit Sokk.»

Ära maga olümpiat maha!
Vaata Olümpiastuudiot Kanal 2 eetris E-R kell 20.00, L-P kell 19.30
Ülekanded Uudised Ajakava
Tagasi üles