Eesti jalgpallimeistrivõistlustel pidasid eile tõelise põnevuskohtumise maha Viljandi Tulevik ja Tartu Tammeka, kohtumise võitis lõpuks 3:2 Tulevik. Seejuures sai tõenäoliselt näha juba ka septembrikuu kõige ilusamat väravat.

Tulevik asus kohtumist juhtima juba 22. sekundil, kui väravani jõudis Tanel Lang. 3. minutil suutis Reio Laabus seisu viigistada ja 11. minutil viis Kristjan Tiirik Tammeka juhtima.

17. minutil tegi Sakari Tukiainen seisuks 2:2 ning 71. minutil tõi Raido Romani imeline kauglöök Tulevikule 3:2 võidu.

Tabeliseis: 1. FC Levadia 62 punkti/27 mängu, 2. FC Flora 60/27, 3. Nõmme Kalju 56/28, 4. Sillamäe Kalev 45/27, 5. FC Infonet 45/27, 6. Narva Trans 36/27, 7. Viljandi Tulevik 21/28, 8. Tartu Tammeka 21/28, 9. Paide Linnameeskond 20/27, 10. Pärnu Linnameeskond 19/28.