Laura Kalam

Premier League´i tiitlikaitsja Londoni Chelsea tunnistas Evertoni 3:1 paremust.

Esimese poolaja üheksandal minutil vahetusest mängu sekkunud Steven Naismith viis 17. minutil Evertoni 1:0 juhtima. Viis minutit hiljem oli Evertoni mängumees taas täpne.

Mängu 36. minutil suutis Nemanja Matic kauglöögist ühe tagasi lüüa ning äratas Chelseas taas lootust. Teise poolaja 82. minutil lõi Naismith aga oma kohtumise kolmanda värava.

Valitsev Inglismaa meister on viie mänguga kogunud vaid neli punkti ning asub hetkel liigatabeli 16. positsioonil. Tabelis langetakse aga veelgi, sest viies voor pole veel lõppenud.