Eesti U19 tüdrukud said EM-valikturniiril kindla kaotuse Norralt

Haljalas selgitatakse välja möödunud aasta tublimaid sportlasi: valitakse parim mees- ja naissportlane, tublim noormees ja neid ning parim harrastussportlane. Foto on illustratiivne. Foto: Marianne Loorents

Eesti tüdrukute U-19 jalgpallikoondis osaleb EM-valikturniiril ning täna saadi esimeses mängus kindel kaotus Norralt.

Norralannad said kohtumist juhtima juba avaminutitel ning 18. minutiks oli seis juba 3:0, poolajale mindi seisul 5:0. Teisel poolajal sai Norra veel ühe värava ning skooriga 6:0 matš lõppeski.

Lisaks Norrale mängivad eestlannadega samas alagrupis Portugal ja Iisrael.