Barcelona viigistas Romaga, Arsenal kaotas horvaatidele

Barcelona vs Roma
Barcelona vs Roma Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas tegid Roma ja Barcelona tänases keskses mängus 1:1 viigi. Luis Suarez viis võõrsil mänginud Kataloonia klubi küll 21. minutil juhtima, kuid kümme minutit hiljem tõi Alessandro Florenzi poolelt väljakult löödud imevärav tabloole viigi.

Üllatustulemusega sai hakkama Zagrebi Dinamo, kes oli kodus 2:1 üle Londoni Arsenalist. Dinamo läks mängu juhtima 24. minutil, kui täpne oli Josip Pivaric. Avapoolaja lõpus jäi Arsenal vähemusse, kuna teise kollase kaardi teenis ründaja Oliver Giroud. Teisel poolajal lõi Zagrebi teise värava Junior Fernandes ning Arsenali tabamuse autoriks oli Theo Walcott.

Ainsa Inglismaa meeskonnana sai esimeses voorus võidu kirja Londoni Arsenal, kes oli 4:0 üle Tel Avivi Maccabist.