Dortmundi Borussia kaotas teist kohtumist järjest punkte

Darmstadti mängijad (sinises) tähistamas Dortmundi vastu löödud väravat.
Darmstadti mängijad (sinises) tähistamas Dortmundi vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel pidi hooaega viie võiduga alustanud Dortmundi Borussia teist vooru järjest leppima viigipunktiga, kui koduväljakul mängiti Darmstadtiga 2:2 viiki.

Darmstadt asus kohtumist 17. minutil Marcel Helleri tabamusest juhtima, kuid teisel poolajal viisid Pierre-Emerick Aubameyangi tabamused (63. ja 71. minutil) Dortmundi juhtima. Lõppsõna jäi siiski Darmstadtile, kui 90. minutil suutis Aytac Sulu tuua tabloole seisu 2:2.

Seitsme vooru järel on Müncheni Bayern täisedu ehk 21 punktiga kindel liider, Dortmund on 17 silmaga teine, Schalke 16ga kolmas, Wolfsburg 12ga neljas, viies Leverkuseni Bayer 12ga ja kuues Berliini Hertha 11ga. Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg on nelja silmaga 16.