Leverkuseni ründaja Javier Hernandez (keskel) võitleb palli pärast Barcelona kaitsja Gerard Piquega. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liiga teisipäevase mängudeõhtu ühe silmapaistvama möödalöögiga sai hakkama suvel Manchester Unitedist Leverkuseni Bayerisse siirdunud Mehhiko ründaja Javier Hernandez.

Leverkusen juhtis võõrsil Barcelona vastu 1:0, kui Hernandezil avanes teise poolaja alguses vasturünnakul suurepärane võimalus sakslaste eduseisu kasvatada. Palli väravasse löömise asemel saatis mehhiklane selle aga kõrgelt üle lati.

Kohe pärast seda pingile vahetatud Hernandezi eksimus läks Leverkusenile kokkuvõttes väga kalliks maksma, sest Barcelona lõi 80. ja 82. minutil kaks kiiret väravat ning võitis kohtumise 2:1.