Piltuudis: Nõmme Kalju poolkaitsja hooaeg on ilmselt lõppenud

Hidetoshi Wakui.
Hidetoshi Wakui. Foto: Eero Vabamägi

Eilses karikamängus vigastada saanud Nõmme Kalju poolkaitsja Hidetoshi Wakui hooaeg on tõenäoliselt sellega lõppenud.

Wakui sai trauma Kalju ja Narva Transi vahelise Evald Tipneri karikasarja kohtumise 85. minutil ning pidi väljakult lahkuma. Täna postitas jaapanlane sotsiaalmeediasse pildi oma kipsis jalast, lisades: «Minu jaoks võis see jääda hooaja viimaseks mänguks. Kalju võitleb lõpuni! Loodetavasti kohtume uuesti järgmisel hooajal!»

Normaalaja viimastel minutitel kaotusseisust välja tulnud karikakaitsja Kalju võitis kohtumise lisaajal 2:1 ja pääses 16 parema hulka. Meistriliiga hooaja lõpuni on jäänud veel viis vooru, viimased mängud peetakse 7. novembril. Kalju on praegu liigatabelis kolmandal kohal.

Estonian CupNarva 1 - 2 Kalju85minsThank you for coming to support! Great job guys!For me, It might be last game in this season. Kalju will fight until the end! I hope to see you next season!