Lindpere värav tõi Red Bullsile võidu

Joel Lindpere (valges) palli pärast võitlemas San Jose mängija Sam Croniniga.
Joel Lindpere (valges) palli pärast võitlemas San Jose mängija Sam Croniniga. Foto: SCANPIX

USA jalgpalli meistriliigas MLS algasid play-off-mängud ning eestlastel on põhjust rõõmustada – Eesti jalgpallikoondislase Joel Lindpere koduklubi alustas play-off’i võiduga, alistades võõrsil 1:0 San Jose Earthquakesi, kohtumise ainsa värava lõi MLSi aasta uustulnuka tiitlile kandideeriv Lindpere!

Kubemelihasevigastusega kimpus olnud, ent siiski mängida soovinud Lindpere oli täpne 56. minutil.

Kohtumise parimaks mängijaks valitud Lindpere palus mängu lõpus vahetust ja ta võeti pingile 89. minutil.

«Tunnen end füüsiliselt tugevana, aga kubemelihas teeb valu,» sõnas Lindpere telefoniintervjuus Big Apple Soccer’ile. «Praegu on veel vara midagi öelda, tean vaid, et mu kubemelihas valutab. Eks näis, mis saab.»

Lindpere sõnul võttis ta enne mängu valuvaigisteid ning seetõttu sai ta esimesel poolajal normaalselt mängida, ent mängu edenedes muutus valu üha hullemaks.  «Teisel poolajal hakkasin valu tundma ja see muutus järjest hullemaks,» tunnistas ta.

Lindpere ei osanud veel öelda, kas saab koduväljakul 4. novembril peetavas korduskohtumises kaasa teha.

Ida-konverentsi poolfinaali jõuab kahe mängu kokkuvõttes parim meeskond.

Vaata videost kohtumise parimaid hetki ja Lindpere väravat!