Los Angeles Kings tõusis NHLis liidriks

Los Angeles Kingsi mängijad rõõmustavad värava üle.
Los Angeles Kingsi mängijad rõõmustavad värava üle. Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL käib hooajal alguses liiga liidri koht käest kätte. Laupäeval haaras selle Los Angeles Kings, kes alistas kodus New Jersey Devilsi 3:1.

Kings läks kohtumist seitsmendal minuti Justin Williamsi tabamusest 1:0 juhtima ning teisel kolmandikul suurendas Michal Handzus arvulisest ülekaalust edu, kuid vaid minut hiljem vähendas Matt Taormina kaotusseisu. Kohtumise viimane tabamus sündis vaid 24 sekundit pärast Taormina kaotust, kui täpne oli Jarret Stoll, vahendab ERR Sport.

Kings on kogunud 16 punkti, kuid seis on tihe, sest nii Montreal Canadiens, Chicago Blackhawks kui Tampa Bay Lightning on teeninud 15 punkti.