Tamm ja Galkin jäid Venemaa karikavõistlustel napilt edasipääsuta

Rannajalgpall.
Rannajalgpall. Foto: Urmas Luik

Venemaa rannajalgpalli karikavõistlustel St. Petersburgi City ridades osalenud eestlased Taavi Tamm ja Aleksei Galkin jäid napilt alagruppi pidama - otsustav mäng kaotati Zolotoi meeskonnale tulemusega 3:4.

Avakolmandikul 1:3 kaotusseisu jäänud City tuli võimsa teise kolmandikuga mängu tagasi ning viigistas, kuid viimase kolmandiku võitsid brasiillase Rodrigo Da Costa väravast ikkagi vastased, kes sellega endale ka edasipääsu lunastasid, vahendas Soccernet.ee.

Kumbki Eesti mängija sedapuhku jalga valgeks ei saanud - väravavaht Tammel tuli teist päeva oma võrgust välja korjata vähemalt neli palli.

Kaotus tähendas seda, et City jaoks jääb karikavõistluste veerandfinaali uks sedapuhku suletuks ning turniir on meeskonna jaoks lõppenud.