Kangur alustas Hispaania tippklubis hästi, kuid Euroliigas tuli vastu võtta kaotus

Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas käis täna väljakul Eesti koondise kapten Kristjan Kangur, kui tema koduklubi Laboral Kutxa kaotas võõrsil 76:78 eestlase kunagisele tööandjale Milano Emporio Armanile.

Alles pühapäeval klubiga liitunud eestlane pääses väljakule juba esimesel veerandajal, kui ta viskes kiirelt 4 punkti. Lõpuks viibis Kangur väljakul 12.41 ning viskas selle ajaga 4 punkti ja võttis 2 lauapalli. Hispaania tippklubi resultatiivsemad olid Mike James ja Ioannis Bourousis 13 silmaga.

Võitjate kasuks viskasid Jamel McLean 13 ning Alessandro Gentile ja Krunoslav Simon 12 punkti.

Euroliiga tänased tulemused:

A-alagrupp: Istanbuli Fenerbahce – Müncheni Bayern 74:67, BC Himki – Madridi Real 84:70

B-alagrupp: Limoges – Istanbuli Anadolus Efes 77:89, Milano Emporio Armani – Laboral Kutxa 78:76

C-alagrupp: Krasnodari Kuban – Ateena Panathinaikos  81:70, Zielona Gora Stelmet – Kaunase Žalgiris 62:66

Mängu käik (Milano - Laboral Kutxa):

-

Kangur saab väljakule, kui esimese veerandaja lõpuni on 5.39. Laboral Kutxa on 11:8 eduseisus

-

Kangur tabab lühikese aja jooksul kaks kahepunktiviset ja aitab Laboral Kutxa 17:12 juhtima

-

Esimese veerandaja järel juhib Laboral Kutxa 23:17

-

Kangur võetakse puhkama, kui teise veerandaja lõpuni on 4.19. Laboral Kutxa juhib 29:26

-

Kangur on väljakul täna viibinud juba 11.20 ja selle ajaga on tema arvel 4 punkti ja 2 lauapalli

-

Teise veerandaja järel juhib Milano 38:36, Kanguri arvel 4 punkti

-

Kolmanda veerandaja järel juhib Milano juba 61:46

-

Kangur kolmandal veerandajal eriti mänguaega ei saanud, kokku on ta praeguseks väljakul viibinud 12.41 ja visanud 4punkti