Jõgeva alistas hooaja avamängus TTÜ

Saalihoki.
Saalihoki. Foto: Kristjan Teedema

Paf saalihokiliiga alustas 2016. aasta aprillini kestvat 22. Eesti meistrivõistluste hooaega avakohtumisega Jõgeval, kus kohalik SK Tähe/Olivia võõrustas tiitlikaitsjat ja hiljuti Eurokarikal 5. koha saavutanud TTÜ Spordiklubi meeskonda.

Jõgeva SK Tähe 20. juubeli puhul ütlesid 250 silmapaari ees toimunud avakohtumise eel tänusõnu Jõgeva linna, vastasmeeskonna ja alaliidu esindajad. Mäng algas TTÜ surve all, kes võitis esimese kolmandiku 3:1. Teise ja kolmanda kolmandiku võitis Tähe, mõlemad tulemusega  2:1.

Seega läks kohtumine tänu Tähe viimase sekundi viigiväravale (Nikolai Roop, söötja Kaido Ingver) lisaajale, mille neljandal minuti lõpus oli taas resultatiivne Nikolai Roop (söötja Margus Guss). Kohtumine lõppes Jõgeva tiimi 6:5 võiduga.