TTÜ pääses korvpalli karikasarjas poolfinaali ja läheb vastamisi Rockiga

Ats Kuldkepp
Kiur Akenpärg (vasakul).
Kiur Akenpärg (vasakul). Foto: Meelis Meilbaum

Eesti korvpalli karikavõistlustel alistas TTÜ KK Raplas peetud veerandfinaalis esiliigas mängiva Tamsalu Los Toros/C-Toweri 96:76 ja pääses poolfinaali, kus vastamisi minnakse Tartu Ülikool/Rockiga.

Tamsalu pallurid said enne avavilet visata kuus kolmepunktiviset, millest tabati viis ja seega asus TTÜ mängule 0:15 kaotusseisus. Vahe tehti teisel veerandajal tasa ja poolajaks oldi juba 51:43 ees. Teisel poolajal suurendas TTÜ edu veelgi.

Võitjatele tõi Kiur Akenpärg 26 punkti, Rait-Riivo Laane lisas 21 silma. Tamsalu resultataiivseim oli 19 punktiga Mihkel Mäger.

Koha poolfinaali on veel kindlustanud Tartu Ülikool/Rock ja BC Kalev/Cramo, viimases veerandfinaalpaaris lähevad täna vastamisi TLÜ/Kalev ja Rakvere Tarvas.