1182 Tallinn mängis Riias kuulsa TTT-ga 36 minutit võrdselt

Ats Kuldkepp
Korvpall
Korvpall Foto: KRIS SÜLD/Sakala

Eesti-Läti Ühisliiga teisel nädalavahetusel toimus keskne kohtumine mulluse kuldmedalinaiskonna Riia TTT ja neljanda 1182 Tallinna vahel. Kui mullu ei õnnestunud 1182-l ainsana võita just just TTT-d, siis täna suudeti nendega võrdselt mängida 36 ja pool minutit. Lõpuks kaotati 66:83.

Poolajale mindi lätlannade 36:31 eduseisus ning kolm ja pool minutit enne mängu lõppu oli TTT edu vaid neli punkti. Siis kärises vahe kiirelt suuremaks.

Shaquanda Wiggins tõi Eesti klubile 22 ja 12 lauapalli, Pirgit Püü lisas 18 punkti.