Neymar põrutas FC Barcelona võidumängus neli väravat

Neymar väravat tähistamas.
Neymar väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel teenis täna võidulisa FC Barcelona, kui koduväljakul alistati 5:2Rayo Vallecano.

Külalised asusid kohtumist 15. minutil juhtima, kui värava sai kirja Javi Guerra. Seejärel lõi neli väravat järjest aga Barcelona staar Neymar (22. ja 32. minutil penaltist ning 69. ja 70. minutil). 77. minutil viis Luis Suarez Barcelona juba 5:1 juhtima. 86. minutil sai Rayo Vallecano poolel tabamuse kirja veel Jozabed.

Hispaania kõrgliigas hoiab turniiritabelis 18 punktiga nüüd esikohta Madridi Real, FC Barcelonal on teisena samuti koos 18 silma. Kolmas on ühe matši vähem pidanud Villarreal 16ga, neljas ühe kohtumise vähem pidanud Celta de Vigo 15ga ja viies samuti ühe matši vähem pidanud Madridi Atletico 13ga.