Leverkuseni ja Roma kohtumine.
Leverkuseni ja Roma kohtumine. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas pakkusid eile tõeliselt väravaterohke lahingu Leverkuseni Bayer ja AS Roma.

E-alagrupi mängus asusid väljakuperemehed Leverkuseni meeskonnast mängu juhtima 4. minutil, kui penalti realiseeris Javier Hernandez. Juba 19. minutil oli sama mees toonud tabloole seisu 2:0, kuid sellele vastas omalt poolt Roma kapten Daniele de Rossi, kes sahistas Leverkuseni väravavõrku 29. ning 38. minutil.

Pärast 2:2 lõppenud avapoolaega üllatasid Roma mehed omakorda Saksamaa meeskonda kahe väravaga ning pärast Miralem Pjanici 54. minuti ning Igao Falque 73. minuti tabamusi oli hoopis Roma 4:2 juhtimas. Kodumeeskond polnud veel aga püssi põõsasse visanud: esmalt skooris 84. minutil Kevin Kampl ja seejärel 86. minutil Admir Mehmedi. Tasavägise ja väravaterohke mängu lõpuvile kõlaski 4:4 viigiseisul.

Vaata ametlikku videot kõikidest mängu väravatest siit.