Suareze kolm väravat tõid FC Barcelonale väärtusliku võidu

Luis Suarez tähistamas Eibari vastu löödud väravat.
Luis Suarez tähistamas Eibari vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel teenis täna võidulisa FC Barcelona, kes alistas koduväljakul kaotusseisust 3:1 Eibari.

Eibar asus kohtumist juhtima 10. minutil, kui tabamuse sai kirja Borja Baston. Barcelona sangariks kerkis täna aga Luis Suarez, kes sai väravad kirja 21., 48. ja 85. minutil. Alates 83. minutist mängis Barcelona vähemuses, kuna punase kaardi teenis Javier Mascherano.

Hispaania liigas hoiab üheksanda vooru järel 21 punktiga esikohta Madridi Real, Barcelona on 21 silmaga teine ja Celta de Vigo 18ga kolmas.