Fotod: Liverpool alistas Chelsea, Kloppil võiduarve avatud

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste tänases keskses kohtumises alistas Liverpool võõral väljakul 3:1 tiitlikaitsja Londoni Chelsea.

Tänavu tõsistes raskustes olev Chelsea asus kohtumist juba 4. minutil juhtima, kui värava sai kirja Ramires. Chelsea suutis eduseisu hoida peaaegu poolajavileni, kuid esimese poolajal kolmandal lisaminutil viigistas Philippe Coutinho kohtumise seisu.

74. minutil viis Coutinho juba Liverpooli juhtima ning 83. minutil vormistas matši lõppseisu Christian Benteke.

Liverpooli peatreeneri Jürgen Kloppi jaoks oli see tema esimeseks võiduks Premier League’is. Seni oli tal kirjas kaks 1:1 viiki vastavalt Tottenhami ja Southamptoni vastu.

Liverpool on nüüd turniiritabelis 17 punktiga 7. kohal, kuid ülejäänud 11. vooru matšid on veel pidamata. Chelsea on 11ga 15. Tabeliliider on Manchester City 22 silmaga ning teine Londoni Arsenal samuti 22ga.