Pavel Loskutov võitis Valga mardijooksu

Pavel Loskutov.
Pavel Loskutov. Foto: Elmo Riig / Sakala

Pavel Loskutov võitis 6. novembril 16 km pikkuse 20. Valga mardijooksu ajaga 55.10.

Loskutov ütles pärast Saaremaa kolme päeva jooksu, et Valga mardijooks jääb tema viimaseks tipptasemel võistluseks, kirjutab jooksuportaal.blogspot.com Järgmisest aastast lubas jooksumees hoo maha võtta ja ka teistele konkurentidele paremaid kohti loovutada.

Mardijooksul teise koha saanud Kaur Kivistik kaotas Loskutovile 51 sekundiga (aeg 56.01). Kolmas koht kuulus Kristo Reinsalule ajaga 58.34. Naiste parimana lõpetas Margit Lõhmus üldjärjestuses 23. kohal ajaga 1:19.11.

Kokku jooksis pikemal distantsil 27 võistlejat. Lühema 4 km pikkuse jooksu võitis Margus Rein ajaga 15.35.