Akenpärgi 32 punkti ei päästnud TTÜ-d, kaotas ka Rapla

Ats Kuldkepp
Kiur Akenpärg.
Kiur Akenpärg. Foto: basket.ee/Argo Luigas

Korvpalli Balti liigas said Eesti klubid kaks kaotust. TTÜ jäi kodusaalis 96:102 alla Vytautas-Prienaile, Rapla Avis kaotas samuti kodusaalis 70:88 Kedainiai Nevežisele.

TTÜ oli enne neljandat veerandaega veel 79:72 ees, aga viimane periood kaotati lausa 17:30. Kiur Akenpärg tõi TTÜ-le lausa 32 punkti, Prienai poolt oli resultatiivseim Gytis Sirutavicius 28 punktiga.

Rapla kaotus oli oluliselt kindlam, juba poolajaks oldi taga 38:49. 19 punkti tõid Raplale nii Devin Brooks kui ka Will Artino, täna taas klubiga liitunud Domagoj Bubalo arvele jäi 25 minutiga 10 silma. Nevežise poolt viskas Taylor King 21 punkti.