Seljale liiga teinud Kangur lülitati ajutiselt Vitoria koosseisust välja

Ats Kuldkepp
Eesti korvpallikoondise kapten Kristjan Kangur.
Eesti korvpallikoondise kapten Kristjan Kangur. Foto: Tairo Lutter

Hispaania tippklubis Vitoria Laboral Kutxas mängiv Eesti korvpallikoondise kapten Kristjan Kangur vigastas neljapäevases Euroliiga kohtumises Istanbuli Anadolu Efesi vastu selga ja lülitati pühapäevaseks Hispaania liiga kohtumiseks Valenciaga Vitoria koosseisust välja, teatas portaal kirolrexpres.com. Lüke oli vajalik Hispaania liigas seatud võõrmängijate piirangu tõttu.

Kanguri asemel saab võimaluse 211 cm pikkune Horvaatia keskmängija Darko Planinic. Portaal nimetas Kanguri vigastust ajutiseks probleemiks, aga eestlasel on seljahädasid olnud juba aastaid.

92:90 võidumängus Anadolu Efesi vastu tegi Kangur esimesel poolajal kaasa 12 minutit, aga hiljem enam mängu ei lülitunud. Euroliigas on Laboral Kutxal koos kolm võitu ja üks kaotus, Hispaania liigas jätkatakse täisedu nelja võiduga.